Oferowane w polskich sklepach nasiona konopi indyjskich to najczęściej nasiona marihuany feminizowane, jak również nasion autoflowering, inaczej zwane automatami lub też nasionami marihuany autokwitnącymi. Oferta nasion konopi indyjskich jest bardzo bogata i pochodzi od światowych producentów. Są to nasiona konopi indyjskich zarówno z najwyższej półki, jak i te tanie nasiona marihuany. W tym artykule dowiecie się najwięcej o tych drugich i najbardziej popularnych w tym roku.

Dobra cena, wysoka jakość

Tanie nasiona marihuany to najczęściej nasiona feminizowane oraz nasiona autoflowering. Sklepy, które oferują je kolekcjonerom nasion marihuany oraz growerom najczęściej sprzedają je na sztuki. Już za kilkanaście złotych można kupić wysokiej jakości nasiono marihuany. 

Oczywiście bardziej wybredni kolekcjonerzy zapłacą za nasiona konopi indyjskich kilkadziesiąt, a nawet kilkaset złotych. W tym artykule jednak skupmy się na tanich nasionach marihuany 2023. Tym bardziej że są to najbardziej popularne i legendarne odmiany marihuany w wersji “tani” na sztuki. Za chwilę zaprezentujemy ofertę nasion marihuany indoor.

Tani Afghan Kush #21

To propozycja dla tych, którzy lubią energetyczne i gadatliwe odmiany konopi indyjskich. Tani Afghan Kush #21 ma zawartość THC od 16 do 20 proc.

Jest to w 100 proc. indica, której rośliny w wersji indoor osiągają wysokość do 100 do 150 cm. Czas kwitnienia wynosi od 8 do 10 tygodni. Pochodzący od genotypu Afghani, Afghan Kush wydaje obfite plony od 300 do 450 gramów. Ta odmiana charakteryzuje się aromatem i smakiem cytrusowo haszyszowym. Jedno jej nasiono można kupić już za 17 zł.

Tani Jack Herer #38 

Legendarna odmiana Jack Herer jest również dostępna na sztuki. Jedno nasiono marihuany można kupić również za 17 zł. To odmiana gadatliwa i bardzo kreatywna z zawartością THC nawet do 20 proc. 

Rośliny osiągają wysokość do półtora metra, a czas kwitnienia wynosi maksymalnie 10 tygodni. Jack Herer daje plon nawet do 450 gramów. Ma smak cytrusowy i kwaśny.

Tani Northern Lights #46

Tanie nasiona marihuany to temat przewodni tego artykułu. Dlatego nie będzie oryginalni informując, że legendarny Northern Lights również kosztuje 17 zł. 

To odmiana o charakterystycznym smaku sosnowym, drzewiastym z tropikalną nutą. Northern Lights daje obfity plon nawet do 450 gramów, a zawartość THC oscyluje w przedziale od 16 do 20 proc.

Tani NYC Diesel #47

Tak… Też możecie kupić tę legendarną odmianę na sztuki za jedyne 17 zł. NYC Diesel to genotyp Mexican Sativa x Afghani o energetycznym i kreatywnym działaniu i aromacie oraz smaku chemiczno-sosnowym.

Rośliny NYC Diesel osiągają wysokość do półtora metra i dają obfity plon przekraczający wagę nawet 400 gramów. 

Tani White Widow #60

Legendarna Biała Wdowa też jest dostępna na sztuki jako tanie nasiona marihuany 2023. Do kupienia oczywiście za 17 zł. Kreatywne i towarzyskie działanie White Widow docenia wielu użytkowników konopi indyjskich, podobnie jak smak tej odmiany, który jest cytrusowy, ostry i cierpki z nutą słodyczy.

Czas kwitnienia Białej Wdowy trwa od 8 do 10 tygodni w wersji indoor. Rośliny osiągają wysokość od 100 do 150 cm i są wydajne obfitujące w plony do 450 gramów. Zawartość THC utrzymuje się w granicach od 16 do 20 proc.

Podsumowanie

Tanie nasiona marihuany 2023, które zaprezentowaliśmy w tych cenach są dostępna w popularnym i cieszącym się od wielu lat sklepie Nasionamarihuany.pl Wybraliśmy pięć najciekawszych i legendarnych odmian w wersji “tani”. Jednak w ofercie tego sklepu tanich i dobrych propozycji nasion marihuany jest kilkunastokrotnie więcej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here