Green Crack to nazwa, którą z pewnością kojarzy wielu odbiorców i użytkowników produktów konopnych. Choć pierwotnie brzmiała inaczej i o wiele prościej – Cush – to obecne popularnością cieszy się właśnie określenie Green Crack. Jej ojcem chrzestnym jest nie kto inny jak Snoop Dogg, który wymyślił nową nazwę, chcą w ten sposób określić jej intensywny, euforyczny potencjał. W odmianie Green Crack dominują geny sativa, co z pewnością ucieszy kolekcjonerów nastawionych na kompletowanie nasion z tej właśnie kategorii. Poniżej przybliżamy charakterystykę odmiany Green Crack oraz zdradzamy dlaczego jest tak chętnie wybierana przez początkujących, jak i wyrafinowanych kolekcjonerów nasion marihuany.

Green Crack – nasiono sativa z najwyższej półki 

Poszukując początków odmiany Green Crack, musimy cofnąć się do dekady lat siedemdziesiątych oraz wylądować w Grecji, a dokładnie – Atenach. Tam właśnie (najprawdopodobniej) doszło do wytworzenia nowej odmiany na bazie wcześniejszego, niezwykle popularnego Skunk (w wersji oryginalnej oznaczonej jako Skunk#1). Niektórzy jednak dopatrują się korzeni Green Crack w zupełnie innym zakątku świata – na bliskim wschodzie, a dokładnie na obszarze Afganistanu lub Pakistanu, czyli kultowego łańcucha górskiego Hindukusz. 

Odmiana Green Crack bardzo szybko zyskała sobie uznanie, głównie za sprawą jej niezwykłego genetycznego zaplecza. Choć Green Crack zaliczane jest do odmian sativa, to jednak zawiera również program genetyczny typowy dla odmian indica. Pod tym względem, każde nasionko Green Crack jest unikatowe i nie może być pomylone z żadnym innym. 

Warto przy tym wspomnieć, że Green Crack stał się świetnym materiałem do rozwoju marihuany medycznej, którą produkuje się pod kątem jej terapeutycznego zastosowania. Green Crack dostarcza nie tylko dużych dawek CBD i innych substancji z grupy kannabinoidów, ale również szerokiej gamy terpenów i pozostałych dobroczynnych substancji. Nie powinno więc dziwić, że oprócz konwencjonalnych nasion Green Crack znajdziesz także produkty oznaczone jako GC CBD. 

Nasiona Green Crack i ich udany zakup 

Green Crack jest odmianą bardzo popularną, a nawet komercyjną. Oczywiście, działa to na korzyść osób zainteresowanych zakupem nasion kolekcjonerskich. Znajdziesz je w niemal każdym seedbanku stacjonarnym i internetowym. Polecamy pod tym względem ofertę https://www.taniesianie.pl, jednego z liderów na polskim rynku produktów konopnych. Tworzące jego ofertę nasionka zostały pozyskane wyłącznie od seedbanków o globalnym zasięgu i cieszących się krystaliczną opinią. Masz dzięki temu pewność, że nabywasz nasionko o potencjale genetycznym całkowicie zgodnym z jego opisem. 

Nasiona Green Crack są dostępne zarówno w wersji oryginalnej, jak i w wersjach hybrydowych oraz feminizowanych i automatyzowanych. Kolekcjonerzy szczególnie upodobali sobie Green Crack feminizowany, w którego ziarenkach zapisany został program rozwoju organizmu całkowicie żeńskiego. Ponadto, znajdziesz odmiany fast flowering oraz inne, mniej i bardziej eksperymentalne krzyżówki uzyskane na bazie Green Crack.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here